| iubiticalove22 a întrebat:

As dori sa va intreb daca nu stiti ceva asemenator cu CamWow doar ca as vrea sa fie pentru java, am Samsung star 2 si daca atii sti cateva site-uri den care as putea lua jocuri sau aplicati...Va multumesc pentru ajutor :*

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Eu ma bag pe www.mob.org pentru a le descarca pe calculator, apoi le introduc in telefon.
Pe prima pagina iti arata categorii, si la fiecare te pune sa selectezi marca telefonului.
O selectezi, apesi OK si iti vor aparea tot felul.
Daca ai intrebari, da-mi un mesaj :D

| iubiticalove22 explică (pentru Rebelicious):

As putea sa le iau direct de pe telefon? Oare merg?

| Rebelicious a răspuns (pentru iubiticalove22):

Salut, din nou! Daca dai download, iti va aparea un site pe care sa te bagi pe telefon, si un cod pe care sa il scrii de pe telefon.