| Catalin_Marchis_1975 a întrebat:

Buna as vrea niste anime gen SAO sau Accel World sau Code Geeas dar sa aiba in ele comedy harem ecchi cele mai multe primesc funda.Ms mult anticipat

1 răspuns:
| Reiko a răspuns:

Nu prea-nteleg de ce ai pus intrebarea la jocuri PC/online dar nu conteaza, uite :
07-ghost : actiune, demoni, fantasy
D.Gray Man : actiune, aventura, comedie, shounen
Ayakashi : actiune, fantasy, horror, sci-fi
Hakuouki : actiune, drama, istorie, samurai, supernatural
Ao no Exorcist : actiune, shounen, supernatural
Soul Eater : actiune, aventura, comedie, shounen, supernatural
Kuroshitsuji : actiune, comedie, demoni, shounen, supernatural
C: The Money of Soul and Possibility Control : actiune, mister, supernatural, thriller
Hakkenden: Touhou Hakken Ibun : actiune, fantasy, supernatural
Acestea le-am vazut si mi-au placut. Vizionare placuta! ^^