| purpleicetwice a întrebat:

as vrea sa descar pe PC meu GTA VICE CITY, spuneti-mi de unde as putea sa il iau... un tutorial pe net, youtube, cu link, va rog, as vrea cu link, chiar vreau sa joc, plzz, du funda=vot!

2 răspunsuri:
| uyhhjhjhkjhkjh a răspuns:

Îţi recomand cu încredere să l iei de pe steam jocul dar costa 10 euro dar merită toţi bani, aşa pe net nu cred că l vei găsi şi dacă l găseşti o fii plin de viruşi. http://store.steampowered.com/app/12110/

| TrandafirelSimpaticul21 a răspuns:

Poi man ia-l de pe Rar.bg il iei astepti sa ti se descarce si dupa il dezarhivezi si te joki daca nu sti da-mi un buzz pe mess dorutumisterio