| dNNb a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare:LA GTA3 sau Vice City cum se schimba fundalu la menu stiti despre ce vreau sa spun un link de download ceva orce ma poate ajuta(nu sunt tocmai incepator)

Dau Funda la cel care ma poate ajuta si care raspunde cel mai bine plzz sa ma ajute cineva

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Frate,downloadezi background-ul, iei fisierul fronten1.txd,intrii in folderul cu jocul, intrii in folderul models si pui acolo, e asa complicat?

7 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Iei background-ul, si pui fisierul fronten1.txd in folderul models, si gata, ai meniul

| dNNb explică (pentru bogdan324):

Si unde pot gasi aia ca daca stiu unde o gasesc funda pe loc happy

| dNNb explică:

Astept raspuns orcine poate sa raspundawinking

| dNNb explică:

Scuze am vrut sa zic daca stii happy

| bogdan324 a răspuns (pentru dNNb):

Frate,downloadezi background-ul, iei fisierul fronten1.txd,intrii in folderul cu jocul, intrii in folderul models si pui acolo, e asa complicat?

| dNNb explică:

Vreau sa ii schimb Fundalu la GRA 3

| dNNb explică:

Pardon GTA 3

| dNNb explică:

Bogdan324 nu sti cum sa imi fac propiul meu Fundal pentru gta? daca stii spune-mi plzz