| xIzax a întrebat:

Buna :*! As vrea sa fac o pagina de facebook.dar nu am ideii de nume... Vreau sa fie ceva originalwinking! Any ideas? P.s : Nu vreau nume gen : Doar pentru fete, sau..Razi cu lacrimi...straight face Mersii love struck Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| DaNaDoT a răspuns:

Presupun ca vrei in romana, pai:
Parfum de culori
Fericire infinita
Mie una imi plac, sper sa fie pe placul tau si sa nu fie luate! Sa ai o zi buna!

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

In love with a fairytail, Happiness, Give your heart a break, Big girls don't cry, Love is the answer, Over the rainbow, I will always love you. Bafta!

| xIzax explică (pentru Elvina):

Big girls don't cry, i will always love you sunt luate..multumesc oricum :*

| DaNaDoT a răspuns:

Come to me, Beside your heart

| xIzax explică:

Mai multe ideii va rooog :3! Da pot fii si in engleza, multumesc. :*