| DANIH1221 a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar o unitate noua de la Diablos https://www.diabloscomputer.ro/......re-i7-2600
Pot sa am incredere in ei si daca unitatea este buna? mutumesc

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

E depasita rau unitatea, ai un i7 pe sandybridge care nu mai este ce era odata, o carcasa htpc in care poti baga doar placi video low profile si nu sunt multe si in plus nu ai placa dedicata pe pc-ul asta doar cea integrata care nu o sa te ajute deloc in gaming.

Nu merita sa dai atatia bani pe pc-ul asta.