| Amii19 a întrebat:

BUNA! As vrea sa imi spuneti si mie un joc care nu trebuie descarcat.Va rog.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Jocurile ce nu trebuie descarcate sunt cele online:
-daca iti plac multyplayer (sa nu fii singur/a) poti incerca : pandanda, triburile, darkorbit, the west, lady popular, etc.
-daca vrei jocuri care nu trebuie descarcate poti da un search pe google " jocuri online" si ai o sumedenie.

| Bughyest a răspuns:

1? iti dau mai multe cele mai jucate de romanibig grinarkOrbit, BattleStar Galactica, Farmarama, Triburile, The-west, trivia