| detroid a întrebat:

Buna as vrea sa-mi schimb numele de la origin si nu stiu cum sa raspund la answer am tot incercat dar spune ca este invalid aceasta este intrebarea What's your favourite EA game title?

2 răspunsuri:
| Styleboss a răspuns:

Aia este intrebarea la care ai raspuns cand ti-ai creat contul, acum trebuie sa dai acelasi raspuns pentru a putea continua.

| thewildnath a răspuns:

Aia este intrebarea de securitate. Cand ti-ai facut cont ai dat si un raspuns. Daca acum nu il mai stii nu prea ai ce face in afara de a contacta EA Support.
https://help.ea.com/in/contact-us/new/?product=origin