| robymic60 a întrebat:

Am o problema cu adresa de e-mail. Faza este ca,acum un an am creat o adresa de e-mail speciala pentru un joc,adica sa fac contul pe acea adresa.Ei bine,acum s-a ivit o problema si am nevoie sa intru pe adresa,dar din cauza faptului ca nu am mai intrat o perioada lunga de timp pe e-mail pentru ca nu am avut de ce, imi cere intrebarea de securitate.Adica daca scriu o parola alandala imi spune ca datele sunt incorecte, dar daca scriu parola pe care o stiu eu imi cere intrebarea de securitate care spune asa: Name of your favourite cousin.Am incercat aproape toate numele verisorilor mei, dar nu merge. Dupa 3 incercari gresite, imi cere sa trimit un cod pe numarul de telefon pe care l-am introdus cand am facut e-mailul.Problema este ca acel numar de telefon nu il mai am, nu mai exista.Se mai poate face ceva cu e-mailul? Mai poate fi salvat? Sper ca m-ati inteles.Va multumesc!

1 răspuns:
| Lykan a răspuns:

Cand te pune sa-ti numesti verisorii nu trebuie sai numesti pe cei din realitate acolo tu puteai sa scrii ce vroiai probabil cand ai creat adresa acum un an ai sarit peste acele intrebari asa ca nu cred ca mai poti face nimic doar daca nu cumva incearca sa trimiti un e-mail prin care le explici situatia este posibil sa te ajute daca nu cred ca e pierdut contul mult noroc