| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa pun si eu niste anunturi pe okazii si voiam sa aflu de la un vanzator experimentat daca mai exista costuri suplimentare sau taxe inafara de cele de transport. Chiar nu vreau sa ma trezesc cu bani de dat in plus laughing. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu, nu mai există taxe suplimentare decât dacă persoana care cumpără nu ridică de la curier/poștă coletul și va trebui să plătești tu taxele de livrare pentru a îți veni coletul înapoi acasă.