| GregHouse a întrebat:

Salutare!
Scuzati categoria. Vreau sa comand 3 carti de pe Okazii, de la acelasi vanzator, fiecare avand taxa de transport de 10 lei.
Cum sa fac pentru ca taxa sa fie afisata o singura data, si nu pentru fiecare carte in parte? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pe okazii poți pune întrebări vânzătorilor; de ce nu-l întrebi direct pe cel care le oferă? În principiu, ai putea licita la una singură, primești datele de contact, apoi îl suni și vorbești cum să faci să le iei pe toate trei și să facă doar un colet (probabil ceva mai scump decât pentru o singură carte, dar nu cât pentru toate trei).

| GregHouse explică (pentru mihai69):

Merci, asa voi face.

1 răspuns: