| Aliiiiiina7890 a întrebat:

Hei! Stiu ca nu e categoria potrivita, dar am o nelămurire urgentă. Am o optiune "avantaj wow 5" ce-mi oferă 30.000 de mb nat, deci suficienți, însă am primit avertisment de utilizare de date, cum ca am depășit 4 gb in conditiile in care eu mai am 27.000 de mb din cei 30.000.
N-as vrea sa ma trezesc cu niste costuri suplimentare, as dori sa ma lămuriți dacă puteți. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sigur nu e de la setarile din telefon? Ai primit mesaj de la operator? Sau o notificare de sistem?

| Aliiiiiina7890 explică (pentru Wr3nch):

Am primit notificare de sistem, iar apoi am sunat si am vorbit cu un operator care mi-a spus că mai am cei 27.000 mb, deci nu stiu care ar fi problema...

| Wr3nch a răspuns (pentru Aliiiiiina7890):

Problema e ca e o functie din telefo, care incearca sa te ajute. Si eu primesc mereu notificare cand trec de 2 gb chiar daca am 50 inclusi. Se poate schimba manual limita ca sa nu mai apara.

| Aliiiiiina7890 explică (pentru Wr3nch):

Am schimbat-o. Multumesc frumos!