| codrinul01 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot folosi bhop.cfg pe counter-strike 1.6.Am mai auzit ca pot sa il bag in cs si sa scriu in consola exec bhop.cfg dar mie numi merge.Astept raspunsuri! Dau funda la un raspuns concret.

Răspuns Câştigător
| eduard55882 a răspuns:

Buna.Ca sa iti mearga un cfg cu bhop trebuie sa faci urmatoarele cerinte :
Cand il downloadezi alegi destinatia in folderul cu cs, in cstrike. Dupa intrii in cs, te conectezi pe un server si dai in consola : exec numele cfg-ului.

1 răspuns:
| codrinul01 explică (pentru eduard55882):

Multumes! Cred ca stiu ce am gresit.Mersi mult.