| Cucuriguuu a întrebat:

Cum modific cfg-ul la counter-strike astfel incat sa apara un mesaj in consola dupa ce scriu exec nume.cfg? (este vreo comanda) Sau as vrea daca stie cineva cum sa fac astfel ca cand intru in cs sa-mi scrie automat niste comenzi in consola.Multumesc anticipat.Dau FUNDA + VOT.

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Te duci la ultima linie din cfg si adaugi
echo "Textul tau aici"

| Cucuriguuu explică (pentru Graff):

Saru'mana!

| Cucuriguuu explică (pentru Graff):

Imi poti spune cum fac sa scrie niste comenzi in consola pe care sa le activeze autommat cfg-ul cand intru in joc?

| Graff a răspuns (pentru Cucuriguuu):

Daca pui numele la cfg autoexec.cfg ar trebui sa il incarce automat cand intri in joc, in caz ca nu merge trebuie sa adaugi la shortcut la cs acolo la target +exec autoexec.cfg sau daca ai steam dai click dreapta pe joc proprietes, set launch options si pui acolo +exec autoexec.cfg sau ce nume are configul

| Cucuriguuu explică (pentru Graff):

Da multumesc! Dar vreau ca cand intru in cs si activez cfg-ul sa imi scrie in consola automat niste comenzi (pentru fps) ce trebuie sa modific in cfg? Este vreun script ceva sau cum vine? big grin