| pinguinul_3453 a întrebat:

Mi-am facut un cfg pentru counter strike 1.6 l-am salvat in cstrike ca si configuration file cu numele bhop.cfg si cand scriu in consola exec bhop.cfg spune ca nu-l poate deschide. Dc? Ce sa fac ca sa mearga?(PS:Este un cfg pentru bunnyhop:alias +bhop "alias _special jump; jump"
alias -bhop "alias _special"
alias jump "+jump; wait;-jump; wait; special"

bind "SPACE" "+bhop"

2 răspunsuri:
| MEMO a răspuns:

Aaa? looooool tu sti ceai scris acolo rolling on the floor.
Frate in loc sa petreci tu joci cs?
pffffff rolling on the floor

| rem0 a răspuns:

Super usor. Deci downaldezi cfg care-l vrei. Atentie fisierul de cfg se salveaza de 2 ori! Si gata. Intri in cs si scrii bhop.cfg