| CookieDeea a întrebat:

Buna!
As vrea sa va intreb : ce vi se pare ca merita cumparat: o tableta sau un telefon (mai bun, cu android, Wi-fi, etc.)?
Am vazut ca pretul este cam acelasi in ambele cazuri si de asta sunt in dificultate.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pionezul a răspuns:

T-as recomanda sa-ti cumperi un telefon. Telefonul il bag in buzunar si ai fugit, pe cand tableta e mai greu de "carat". Acum depinde foarte mult de cati bani dispui, iti poti lua un Galaxy S2 daca vrei ceva mai mic, iar daca vrei ceva intre tableta si telefon, iti poti lua Galaxy Note.

Succes!