| xXAndr3y98Xx a întrebat:

Salut, As vrea sa va intreb daca merita cumparat iphone 7 plus 128gb (eventual black matte)? M-am cam saturat de Android si as vrea sa incerc IOS, Sincer caut un telefon de durata si optimizat foarte bine si sa fie simplu de utilizat fara multe porcarii (aplicatii/functii inutile).

Vreau parerea voastra, asa in general despre iphone 7 plus.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Cateva funtii inutile are si Iph7. Eu iti recomand sa il incerci. Fata de Iph6 este o schimbare majora din toate punctele de vedere. Bateria este foarte buna fata de alte modele de Iph sau majoritatea tel cu Android.Iti recomand cu incredere

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ia-l, de ce nu? Si eu m-am plictisit de Android!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iphone 6s + s7 edge, iphone o repet pentru a mia oara, este de figuri/fite, l-am luat la insistentele fostei prietene, statea mai mult pe la ea, vai tu Doamne sa vada ca e "iphone", iar s7 toata stima, este optimizat si toate cele!

| xXAndr3y98Xx explică (pentru anonim_4396):

Am testat si s7 edge si 6s si 7/7plus sincer, imi place mai mult iph 7plus, vreau ceva mai simplu de utilizat si sa mearga foarte bine fluid, sincer vreau sa-l tin undeva la 3-4 ani. Daia tot zic sa aleg iphone ca tine mai mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXAndr3y98Xx):

Aha, aha, 3-4 aniwinking de fier vechi poate, bafta in alegerea unui telefon rezistent la peste 2 ani big grin!

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei277 a răspuns:

Eu am 6s si merge super, IOS mereu mi s-a parut mult mai bun decat Android ( deagaba ai 10 gb ram la telefon daca nu e optimizat calumea) recomand IOS dar ti-as recomanda iphone 7 simplu. Plus e putin cam mare 5'5 inch, "e cam ca o tableta"

| xXAndr3y98Xx explică (pentru Andrei277):

L-am testat la Altex, si sincer imi plac telefoanele mai mari.