| sergiu_9343 a întrebat:

As vrea si eu o lista cu jocuri care sa imi mearga bine pe PC. Am 1280 MB RAM; Processor Intel(R) Celeron(R) 2, 26 GHz;
Placa video NIVIDIA GeForce FX 5200 128 MB.
As vrea niste jocuri "serioase" cu impuscaturi. Care sa nu-l termin intr'o zi.

4 răspunsuri:
| ionut95gr a răspuns:

Si eu am acelasi pc.doar ca ma 256 placa video....fifa 07,08, hitman 2, gothic 1, 2....motogp 2, formula 1, cs. wrestling 2007.nfs mw, underground, carbon.pes 08,09.far cry 1.cam astea

| RichardCezar a răspuns:

Cu "împușcături" ție ți-ar merge: Battlefield 1942, Battlefield 2, Call of Duty 1, Call of Duty 2, (poate și COD4:MW pe low), Far Cry.

| CS45 a răspuns:

Gta San Andreas
Sacred 2
Cars 2
Tarzan The Game
wwe ultimate impact 2012
The incredibilul Hulk
Bafta!

| CS45 a răspuns:

A da si cu inpuscaturi Sniper V2.