| TrixieGenEMOKID a întrebat:

Buna ! As vrea si eu sa stiu hack de yang pentru metin2.ro happy. cu toti pasii big grin. [ de unde ar trebui sa-l downloadez , cum dezarhivez alea , alea laughing ]. Multumesc puppy dog eyes love struck.

Răspuns Câştigător
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Prietene, cred că eşti mic... dacă tiaş spune că nu există hack din ăsta ar fi cam aceeaşi chestie să-ţi spun că nu există moş crăciun! deci nu există hack de yang fundă? măcar pentru un răspun înţelept!