| DanaDanutza1 a întrebat:

Buna as vrea si eu sa va intreb ceva ....am un PlayStation2 cu 2 manete, cu volan cu tot, si cu toate celelalte, l-am folosit decat de cateva ori nu este faramat nimic la el..si vreau sa.l vand ma puteti sfatui si pe mine cu ce pret sa-l vand? va multumesc...

Răspuns Câştigător
| Stef101 a răspuns:

Cat ai dat pe el? Daca e in stare foarte buna vindel cam cu 50 lei diferenta fata de cat ai dat [ daca ai dat 200 il vinzi cu 150] iar daca e mai vechi la jumatate de pret. Nu incerca sal vinzi cu cat l-ai cumparat nul cumara nimeni!