| supermari10 a întrebat:

Sal TPU am un playstation2 si as vrea sa-l vand pret maxim 500 lei are tot ce i trebuie va dau si volan apollo totul la 500 lei ma contactati maryfermecatoru id de mess

Răspuns Câştigător
| gabrielgp07 a răspuns:

Uite,eu nu sunt interesat dar sa fim seriosi nu o sa il vinzi niciodata cu 500 lei, in magazin il gasesti cu 400 lei deci daca vrei sa scapi de el il poti da cu 300-350.Nu te supara dar asta e parerea mea.big grin

2 răspunsuri:
| gabrielgp07 a răspuns:

Cam scump nu crezi?

| supermari10 explică (pentru gabrielgp07):

Daca esti interesat cat esti dispus sa dai accept parerea ta!

| gabrielgp07 a răspuns (pentru supermari10):

Uite,eu nu sunt interesat dar sa fim seriosi nu o sa il vinzi niciodata cu 500 lei, in magazin il gasesti cu 400 lei deci daca vrei sa scapi de el il poti da cu 300-350.Nu te supara dar asta e parerea mea.big grin