| roxanajidveian a întrebat:

Buna azi am aflat de jocul The Sims Medieval ma poate ajuta sa-l instalez l-am downloadat l-am instalat si apoi nu mi-a mers si mi-a cerut microsoft net framework 4 si am downloadat si programul asta dar dupa extragere imi spunea ca trebuie sa vizitez microsoft download center(ce trebuie sa fac acolo ca jocul sa mearga)funda

Răspuns Câştigător
| AdrianBogdy a răspuns:

Trebuie sa downloadezi si programul ala si o sa iti mearge. Plzzzzz da-mi si mie o funda ca nimeni nu imi da