| anonim_4396 a întrebat:

azi mi-am facut cont pe lady popular si de fiecare data cand intru...trebuie sa creez domnisoara si trebuie sa o iau de la inceput. Ce trebuie sa fac ca sa mi se salveze totul. plzz am nevoie urgent :-d dau fundita cel mai rapid raspuns happy

Răspuns Câştigător
| AndreeaP99 a răspuns:

Buna beibbe daca ti se intampla asa inseamna ca este o eroare sau ai scris gresit(ori ai scris corec dar ai iesit imediat ce ai facut contul si nu ti-ai ales numele, ochii, buzele). funda?

3 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Bună.

Costelus907... nu este niciun meniu şi nu ai de unde să dai "Salveaza". Jocul se salveaza singur instantaneu. Nu trebuie să îl salvezi tu.

Sper că te-am ajutat.
Baftă!

| Iull14 a răspuns:

Pai.eu mi-am facut cont si apoi am setat ochii, buze si nume, dar nu stiu de ce nu se salveaza.in fine, oricum jucam din plictiseala

| costelus907 a răspuns:

In timpul jocului trebruie sa te duci la meniu si sa dai salveaza.