| Natanael99 a întrebat:

Buna,

Cand eram mic obisnuiam sa joc GTA Vice city Romania iar boala mea era sa fur un logan sa ascult manele la radio. Recent am tot cauta melodia mea preferata de pe vremea aceea dar nu reusesc sa dau de ea. Nu mai stiu cine canta sau titlul melodiei dar tin minte perfect primele versuri care suna asa: " Cata mii laudare vreau sa chefuiesc,
Seara asta e a mea si vreau sa ma distrez
Banii nu ma fac pe mine, eu ii fac pe ei
Cata mii laudare cheltui banii mei"
Este cineva care isi aminteste ceva deapre melodia asta? Prietenii mei imi spun ca imi imaginez. Help please!

2 răspunsuri:
| Giambellino a răspuns:

Cred ca,, pe mine banii nu ma fac'' de la adi de la valcea. nu stiu exact, dar asculta sa vezi daca e

| Natanael99 explică (pentru Giambellino):

Din pacate nu e asta. Era o tipa care canta