| georgi18 a întrebat:

cand eram mica aveam un joc pe calculator cu o armata si oamenii din armata aveau cai, puteam sa pun lei, iepuri si mai multe animale pe jos puteam sa construiesc case sa pun iarba si mai multe chestii. cum se numeste jocul si de unde as putea sa il ieu?

1 răspuns:
| lexzor a răspuns:

Cred ca se numeste Minecraft 1.8. Da' acolo nu se pun animale etc, dar construiesti case. Uita-te pe youtube. Sau Castle Mine este tot la fel doar ca are o grafica mai buna