| MineIsLikeABridge a întrebat:

cand intrati pe youtube de obicei la ce va uitati, in afara de muzica happy.

5 răspunsuri:
| RaulGonzzalles a răspuns:

Glume,ceva horor poatewinking

| CascavalDeRasa a răspuns:

Cand intru pe YouTube de obicei ma uit la "Abonamentele mele" sa vad ce e nou iar daca ma intereseaza ceva ma uit la el. Adica nu este un gen de videoclipuri la care ma uit happy

| MineIsLikeABridge explică (pentru CascavalDeRasa):

Dar la ce dai subscribe? ca vreau si eu sa-mi fac un canal de youtube

| MeritiUnOs a răspuns:

Eu cand intru pe YouTube ma uit la vloggari(oameni care fac video blogguri)(nu stiu daca asa se scrie laughing ). Cateodata ma mai uit si la jocuri sau faze amuzante. Daca vrei sa te uiti la vlogguri, iti recomand Thelifeinro sau Bianca Adam(tequila1428). Sper ca te-am ajutat!