| IuliaMariaK a întrebat:

Buna cand vreau sa deschid un joc imi da eroarea asta "could not find any compatible direct3d devices" va rog daca puteti sa imi dati un link de unde pot descarca ceva.

1 răspuns:
| devBee a răspuns:

Ai driverul placii video instalate? Daca nu/nu stii, intra pe http://bit.ly/2mPorjt, descarca programul, instaleaza-l, deschide-l si apasa pe butonul pe care scrie Video Card/Placa Video sau cam asa ceva si te va trimite pe un site de pe care descarci driverul placii video pe care il instalezi si ar trebui sa mearga.