| obsercvayr a întrebat:

Mi-am instat un joc si imi zice : Coult not find any compatible Direct3D devices with the required capabilities. Make sure you have current drivers for your video card.

Deci am placa video instalat, imi trebuie Direct3d? ca nu am instalat nici un direct 3D, si daca trebuie, va rog sa ma ajutati cu un link de descarcare. Multumesc.

1 răspuns:
| Bitza98COD a răspuns:

Degeaba ai placa video instalata daca nu e destul de buna pentru cerintele jocului VIDEO.Pentru a te juca va trebuii sa iti iei una mai buna...