| adriangabor92 a întrebat:

Care este diferenta dintre Fifa 21 Ps4 Champions Edition si Fifa 21 Ps4 Standard Edition?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Primesti astea:
Up to 12 *** 21 Rare Gold Packs (1 per week for 12 weeks)-primesti un pachet de aur moca pe saptamana in ultimate team
1 Cover Star Loan *** Item (for 5 *** matches)- poti juca cu mbape 5 meciuri in Ultimate deam moca
Career Mode Homegrown Talent (local youth prospect with world-class potential)=ai sansa sa gasesti un prunc cu talent de world class in cariera
1 *** Ambassador Loan Player Pick Item (Choose 1 of 3 player items for 3 *** matches)- poti juca cu unul din 3 playeri moca in trei meciuri ultimate team
Special Edition *** kits and stadium items- echipamente si stadioanem mai smechere fata de cele standard

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Primesti mai multe pachete! etc! asta e diferenta! dar jocul e acelasi! eu de exemplu joc varianta champions edition! chiar m-am apucat deja anul asta de el! dar pe consola! tu alegi cum incepi jocul! vrei sa joci ultimate team joci asta! daca nu atunci incepe o cariera! indiferent ca vrei cu o echipa din afara! sau din tara! e nou jocul o sa fie bun si asta! sunt sigur! fifa 20 a fost deja printre cele mai vandute jocuri!