| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am de gand sa-mi iau fifa19 pentru xbox one, dar am vazut ca sunt 2 tipuri: fifa19 standard si fifa19 champions edition.
Diferenta de pret e de vreo 100 de lei. Dar care e de fapt diferenta dintre cele 2 jocuri? Adica primesti anumite bonusuri in plus la champions edition, iar la fifa19 normal o iei de la 0 sau cum? Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Faby7y a răspuns:

Iati figa19 champions edition e mai bun

| anonim_4396 explică (pentru Faby7y):

Dar de ce? Adica ce are in plus?
Daca raspunsul tau a fost la baza, atunci te rog sa nu mai raspunzi in contimuare la intrebare