| adii32 a întrebat:

Buna care imi da si mie un cont darkorbit

5 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Iti dau id meu, da-mi add si til dau acolo ok? id: ilut_mihai

| Al3csik a răspuns:

Iti dau eu unu daca vrei (pentru o licenta kbot in valoare de 10 euro)

Ptr detalii da add: big_alex14@yahoo.com

Are ceva pe elwinking

| stefan23_8544 a răspuns:

Iti dau eu cont pentru un sms pe dark orbit cont tare goli 8 iris etc daca esti interesat sau e cineva adresa mea e:roko_stef97 sau rosu.sergiu91 e a unui amic care are si ell

| S8N a răspuns:

Stiu un cont daca iti trebuie:
Nava:BigBoy+White Design
Premiumbig grina
Nume:-Credits12-
Daca vrei uita-te la profil si daca il vrei da-mi mesaj.

| NightmareMoon59 a răspuns:

Iti dau eu unu de nivel 15 nu mint ca n-am ce face cu ele are poarta alpha dar mai are o viata si e la valu cu kristalin te sfatuiesc sa cumperi inca o viata.
contact:catalinbita59yahoo.com