| AdY_2970 a întrebat:

care imi poate spune un metin2 servar privat in romana sau engleza sa fie no hamachi si sa imi dea skillurile P... Vot+Vunda! Pentru cel mai bun metin2 servar privat.

4 răspunsuri:
| EndOfJoke a răspuns:

Metin 2 dinamik la lwl 15 iei toate skilurile la P
Bafta si funda

| AdY_2970 explică:

Am uitat sa va spun ca vreau un metin asemanator cu mondial am jucat dar acum nu mai merge si la cele 3 metinuri care mi-ati zis nu se vede ce lv are alt caracter. Asta am uitat sa va zic. deci vreau un metin la care sa se vada si ce lv are alt caracter. Inca caut castigator.

| NaM3 a răspuns:

Newwardmt2 iti da lvl 72 din prima la tiffany te duci si iti da 90 iti iei skillurile P bani iti da tiffani pe gratis 1kkk arme epice cu atacul peste 100k cresti in v2 cu inel de exp din cufarul noua cozi

| ClaudiuTodyX2011 a răspuns:

Metin Hummer! Are Skill P toate Grad Cavaleresc lvl 127 Iti da daca vrei Kinguri la magazin Arme Armuri de toate +9 Coifuri Bleess Licori Tooot Ce vrei tu.Til recomand!:D fundita! Uite un clip cu serveru : http://www.google.ro/......http?/url