| Fryzzy98 a întrebat:

care ma poate ajuta? vreau un joc (torchlight 2) da nu il gasesc free de pe siteu lor nu pot lua numa demo ca full e cu bani care il are sau stie de unde sa-l iau gratis da full version adic multiplaier va rog dati un link mersi.

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Nu poti sa iei jocul de pe net si sa iti mearga optiunea de multiplayer cum ii merge cuiva care a cumparat jocul. Jocul poti sa il iei de pe net iar daca vrei sa joci multiplayer, poti folosi tunngle, game ranger, hamachi sau ceva asemanator.