| TwixB a întrebat:

care poate sa imi dea niste site-uri de juat jocuri gratis pe steam dar fara de alea cu giveaway? Va rog,

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu există. Gândește-te că nimeni nu ar cumpăra jocuri și să le dea pe gratis să piardă bani. Astfel s-ar înscrie miliarde de useri, așa vreau și eu jocuri gratis laughing

| TwixB explică (pentru Gonrax):

Sunt ca stiu cateva dar le-am golit, pe steam am 50 de jocuri

| Gonrax a răspuns (pentru TwixB):

Dacă există, spune-mi-le și mie pe cele existente.

| TwixB explică (pentru Gonrax):

Pai Dlh.net intri cu Facebook si gasesti tutoriale pe net, dai la nume pe ceva de genul my steam key si vezi acolo : se umple in fiecare saptamana cu cate 3 jocuri gratis