| Sabrine a întrebat:

care stie cum se pot sterge definitiv mesajele de pe Facebook? Imi apare doar sa le arhivez si sa le afisez ca necitite.pls help. FUNDA!

1 răspuns:
| flutur a răspuns:

Trebuie sa intri la mesje dupa aia iti arat ca sa le stergi dupa aia dai ok le sterge si dupa aia tot asa cred ca te-am ajutat
daca nu ai inteles iti explic mai bine:intri la mesaje dupa aia dai clik pe mesaj dupa ce ai dat clik pe mesaj undeva sus in dreapta iti apare scris actiuni dai ok pe actiuni si dupa aia iyi apare sa stergi mesajele dai ok pe stergeti sms dupa ai iti apare daca esti de acord sa stergi si dai okei sper ca te-am ajutat