| andreea223 a întrebat:

caut de ceva timp un joc care il jucam cand eram mica.e un joc cu motociclete in care trebuie sa concurezi si uneori te mai urmareste si un politist si ca sa scapi de ceilalti concurenti sau de politist puteai sa lovesti cu pumnul sau piciorul sau cu o bota sau alte armehee hee

stie cineva cum se numeste? sad

1 răspuns:
| Petre_Grigorescu_1990 a răspuns:

Grand Theft Auto(GTA), poti cauta asa ca sa vezi daca e cel pe care il jucai : "GTA LCS"," GTA Vice City Stories", GTA 3 sau GTA 4(ultimul e prea nou ca sa te fi jucat dar totusi incearca).