| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste jocul?

Caut 2 jocuri mai vechi:

primul e un racing in care poti alege sa fi un concurent sau poti alege sa fi politistul (masina de politie) care trebuie sa ii prinda pe toti ceilalti punand capcane pe drum, iar masina de politie avea comanda si pentru un fel de respawn (disparea si aparea in fata masinilor de curse) asta ca sa ii poata prinde mai usor;

al doilea: e cu motociclete dar tot asa numa ca de data asta concurezi si esti urmarit in acelasi timp si de un politai dar nu tot timpul, iar ca sa scapi de politai si ceilalti concurenti puteai sa lovesti cu pumnul sau cu piciorul, sau luai alte arme de la ceilalti de exemplu o ranga sau o bata sau un lant si avea grafica cu niste rockeri sau politai care mancau gogosi.

Atat imi amintesc pentru ca sunt jocuri mai vechi stie careva cum s-ar putea numi?

Multumesc! bebe_tigrutz01@yahoo.com

2 răspunsuri:
| CHC96 a răspuns:

Ai reusit sa afli cum se numeste primul joc, cel cu masinile de politie? il caut si eu de mult timp...

| aemanager a răspuns:

Cum să faci bani foarte uşor şi rapid, chiar dacă eşti pentru prima oară pe Internet ! Interesant….Nu ai ce să pierzi dacă arunci o privire; www.awem.webs.com