| Barzu_Iulian_1999 a întrebat:

Buna, caut si eu fete care sa joace CS:GO sau PUBG. Dacă se poate de la 15 ani in sus. Adaugati-ma pe discord si continuam acolo sa vorbim. smecherul06#0979

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sansele de a gasi gamer girls pe aici sunt ca nule. E TPU nu EgirlUlaughing

| LPCTSTR a răspuns:

Pai si nu vrei si baietei?
Apai ce-i asta? Faci discriminare... urat rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Barzu_Iulian_1999 explică (pentru LPCTSTR):

M-am săturat de băieți. Mai vorbim si noi cu fete. A Pai ce facemm