| AlexFTW3 a întrebat:

Buna!
Caut un server de cs 1.6 la care se da admin pe redirecte. Dar sa fie nou.

6 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Connect legends.indungi.ro
and
connect energie.idle.ro
E cel mai tare server. e pe locul 34 din eorupa, locul 1 in Romania, e full non-stop, abia ca intrii pe el, si se cauta admini.

| gago a răspuns:

Buna.Eu am un sv de dr. Daca iti place vino.Si app dau admine gratis.Numa te rog adu playeri 86.107.76.49:27016 Ms.Te astept.Va astept pe toti! :X

| spectra3000 a răspuns:

Intra pe dr.helpcs.ro da admin pe ore. daca ai 2 ore iti da admin. eu am 300 de ore si sunt owner

| DARKSHOT a răspuns:

Connect MD.REALCS.RO / IP: 89.40.233.213 / MOD Classic*

| CRISTI10_4274 a răspuns:

Am eu un sv am inceput incet cu un sv tinut acasa acum am un server hostat 22 sloturi si caut admin! Nu este foarte tare populat dar... incet incet. cine stie. Caut persoane serioase care vreau sa facem ceva cu sv >>> Connect Ludus.gajik.net. daca vreti contactati-ma la id cristy. cs2010! mersi

| CRISTI10_4274 a răspuns:

Am eu un sv la inceput a fost tinut acasa iar acum este hostat 22 sloturi. Caut admini care pot sa populeze sv prin redirecte sau simplu sa vb cu alti jucatorii si sa i cheme! De obicei pe sv sunt 10 playeri. Connect Ludus.gajik.net. contactati-ma la id cristy. cs2010