| Cosmin1993 a întrebat:

Caut server de cs unde pot fi admin, am peste 16 ani happy, tin redirecte si joc destul de bine nu sunt bot happy

Răspuns Câştigător
| cirsiti a răspuns:

Uite:Connect respawn.skillsv.ro ([aici sunt eu admin)] Connect cs.alphacs.ro.Aici e super tare

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca,dar nu la Dragoste si sex.Intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.

| cirsiti a răspuns:

Te rog dai funda:X:X:X:X:X

| Cosmin1993 explică (pentru cirsiti):

Eu vreau admin happy nu unde ai tu admin sau unde joci tu big grin laughing

| Alinush13 a răspuns:

Medias.atocs.ro cel mai tare server tii cateva redirecte si ai admin! Funda?

| Cosmin1993 explică (pentru Alinush13):

Da bun dar da-mi un id sau ceva cu cine iau legatura happy

| Alinush13 a răspuns (pentru Cosmin1993):

Eu nu prea stiu pentru mai multe informatii medias.atocs.ro! si-ti scrie acolo tot happy

| Alinush13 a răspuns (pentru Alinush13):

Funda ?