| Rexilake1 a întrebat:

Buna,ce joc credeti ca este mai bun:Bakugan Battle Brawlers sau Bakugan Defenders of Core?

As dori sa stiu daca in Bakugan Defenders of Core imi pot schimba bakuganul.

Răspuns Câştigător
| Odd a răspuns:

Ii tare jocul si da iti poti schimba bakuganul dar iti trebuie o consola de jocuri compatibila cu jocul cum ar fi ps2 (play station 2) psp (play station portable) nitendo etc.
L-am jucat de atatea ori dar trebuie sa termini anumite nivele ca sa castigi si mai multi bakugani.

1 răspuns: