1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Da' ASRock ce are? Ce componente ai in rest? Ai facut achizitia deja sau inca nu? NU de alta, dar e pacat sa nu folosesti si un mic cod de voucher pentru reducere, daca tot am asa ceva. Iti ies bani de-un mouse pad macar...
Ca sa raspund strict la intrebarea ta, as merge pe Gigabyte din simplul motiv ca Asus sunt cretini. Nu detaliez aici, dar am ceva experienta cu produsele lor ca sa nu zic asta doar ca am avut eu 1-2 si au fost cu probleme.
P.S. Si http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/asus/z170-pro-gaming/ e acceptabila, dar cealalta sub nici o forma.