| AdaLeo a întrebat:

Buna!
Ce program am nevoie pentru a putea rula jocurile? (adica imi apare ce sa folosesc si niciun program nu merge; ex: Notepade, Adobe Reader etc)). Cred ca l-am sters din greseala si am uitat. Acum mi-am downloadat un joc si nu merge sa-l rulez (nici macar n-apare iconita),

3 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Adobe flash, Adobe shocwave sau asa ce va

| Predator30 a răspuns:

Incearca cu demon tools sau winrar nu stiu altceva, dar sti ce nu am inteles eu dupa ce il instalezi nu il ruleaza sau inainte nu poti sa il deschizi fisierul daca ii.iso, sau alte extensi incearca cu daemon tools ...astept sa vad ce ai reusit sper ca te-am ajutat...

| miukill111 a răspuns:

Adobe Flash