| tony2013 a întrebat:

Ce sa aleg dintre spider-man 3 sau the amazing spider-man

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

The amazing spiderman, are grafica mai buna, poveste mai buna, gameplay foarte bun, web-rush mode (poti sa incetinesti timpul si sa zbori unde alegi). E mult mai frumos decat 3, mie treiul mi s-a parut mai urat, si imi sacada rau de tot, iar asta imi merge perfect la grafica maxima.

| tony2013 explică (pentru Ady100):

De unde pot sa iau jocu the amazing ca ama plictisit de cand il caut si nici unu nu e bun

| Ady100 a răspuns (pentru tony2013):

Eu unu l-am luat de pe file list si i-am aplicat un fix de pe youtube ca sa nu sacadeze.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul. Spiderman 2 e de departe cel mai bun joc cu Spiderman. Restul sunt destul de mediocre.

| Dumitracherazvanstelistu25 a răspuns:

The Amazing Spider-Man
Uite link de tutorial de unde sa il descarci e tutorialul meu.
Merge 100%.
Uite link:https://www.youtube.com/watch?v=tbmOwj8E7KI!
Nu uita e tutorial.