| Ilie_Ilinca_1971 a întrebat:

Ce se intampla deca scriu Pe Google "Do a barrel roll"? Funda(Va rog sa nu puneti raspunsuri de genul:"Incearca si tu!" PENTRU CA SUNT FOARTE FRICOASA!)MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| vardolnicusor a răspuns:

Nu se intampla nimic de care sa te sperii happy ti se invart doar rezultatele cautarii putin si atat tot happy. funda? poti incerca happy

2 răspunsuri:
| εηηεя a răspuns:

Ti se va msica imaginea... dar nu dureaza doar 5 sec cam asa.

| Ilie_Ilinca_1971 explică:

Multi mesic tutu rot celor care m-au ajutat.Din placate pot da doar o funda...;-)