| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune cum sa descarc aplicatii de pe google play pe telefon. funda

1 răspuns:
| Doris_Schuster_1995 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Daca ai magazin play pe telefon e simplu..il cauti in telefon, scrii aplicatia dorita si dai descarcare fisier. Dar asta e la telefoanele cu android. daca nu nu poti dar poti sa te joci jocurile android pe pc. Descarca http://bluestacks.com/ si ai pe pc ceva asemanator cu o tableta..cu toate aplicatiile si cu magazin play.