| stely9523 a întrebat:

Buna:* cine imi poate spune si mie ce s-a intamplat cu lady popular? adica de cand a aparut versiunea asta noua nu mai merge sa intru pe contul meustraight face si nici nu arata unde sa intrustraight face

2 răspunsuri:
| Miley a răspuns:

Da poti sa intri pe contul tau si casa te loghezi ai in dreaptahappy.E mult mai frumoasa noua versiunewinking

| stely9523 explică:

Eu am deja cont si cand intru pe site ca sa ma loghez nu imi arata in dreapta decat "inregistrare gratuita" sigh