| Bianca_Petcu_2000 a întrebat:

va rog ma ajutati... Am avut un cont la care am lucrat mult timp pe lady popular... sad si acum cand am vrut sa intru dupa vreo 6 luni. mi-am amintit contul si cand am intrat mi-a aparut ceva ca si cum abia m-am inregistrat si trebuia sa imi fac altul. sad dar mie mi sa mai intamplat asa si dupa ceva timp mi-a revenit contul cel vechi. ce sa fac? va rog sa raspundeti daca vi s-a intamplat si voua la fel. pupici.:*. sad

1 răspuns:
| andrutsssa a răspuns:

Da,mi s-a intamplat si mie la foarte multe jocuri online. A trebuit sa o i-au de la capat. Asa ti se intampla cand nu mai esti activ pe un joc online. sad