| cosminvalerian a întrebat:

Cine imi spune un metin2 care fagi bani repede si cresti in nivel.

Răspuns Câştigător
| andrei543543 a răspuns:

Metin 2 Tim http://metin2tim.ro/

2 răspunsuri:
| SicaSkillz a răspuns:

Ai mai multe variante, uite câteva: Metin2 Longju3, Metin2 GX, Metin2 World, Metin2 Candylongju, Medieval Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baa sunteti cei mai nebuni, metin2 tim e caca maca pe langa Mijagi Metin2 (Mijagi-MJ3)La lv 5 ai deja 30kk si la fierar nu esueaza niciodata si nu cere itm, doar bani si este fms si rib la magazine, pietre multe si GM face event cu 5000 Monede Dragon in fiecare luna,iti iei ITM,king, arme epice de lv 105, 250.Maxim lv 255 se poate, GM prietenosi baa am lv 183 si un ninja de 120. E prafff rau de tot TIM-u