| Catalion a întrebat:

Am auzit ca daca joci Metin2.uk sau Metin2 versiunea in engleza, cresti mai repede in nivel. Asa e?

Răspuns Câştigător
| Ionutzz97 a răspuns:

Da pana la lv 21 cresti super repede si dupa cresti normal, dar sunt iteme mai ieftine decat pe ro

4 răspunsuri:
| BloodxD a răspuns:

E tot al GameForceluistraight face...Iti dai seama ca au pus aceeasi rata de exp pe toata serverelestraight face

| GeoBoY a răspuns:

La orice Metin posibil se creste normal.

| skarner a răspuns:

Nu este adevarat, este la fel ca mt2.ro numai ca acolo gasesti Iteme mai bune la magazine asta e toata diferenta, iti dau un sfat daca vrei sa cresti repede intra pe un sv privatwinking

| KaJaSo a răspuns:

Ba juniorule Metin.UK sau metin2 versiunea ta in engleza este acelasi lucru si cresti mai rapid o *** este tot oficial... ca si ro, us, nl, it si altele tot ce difera sunt: playerii, serverele, si limba...noob!